رفع تصرف عدوانی از اراضی ملیمسئول روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مبارکه گزارش داد:
در پی گزارش مردمی مبنی بر تصرف اراضی ملی موسوم به نورآباد و پیگیری یگان حفاظت این اداره روز پنج شنبه این اراضی توسط یگان حفاظت و با همکاری نیروی انتظامی رفع تصرف شد.

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مبارکه گفت:
با توجه به فرا رسیدن ایام تعطیلات بعضی افراد سود جو اقدام به تصرف اراضی ملی می کنند که تا کنون با همکاری مردم خدوم و مومن و انقلابی شهرستان که چشم بیدار یگان حفاظت شهرستان می باشند جلوگیری و رفع تصرف گردید است.

 

وی در ادامه افزود: در هفته گذشته افراد سودجو اقدام به دیوار کشی و تصرف عدوانی در اراضی ملی نموده اند که با گزارش مردمی به یگان حفاظت این اداره شکوائیه علیه این افراد از سوی اداره انجام شد که بموجب آن طی حکمی از سوی دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان مبنی بر رفع تصرف صادر گردید که با همکاری نیروی انتظامی و یگان حفاظت این اداره روز پنج شنبه مورخ 25 بهمن ماه جاری میزان 2211 متر مربع از اراضی ملی پلاک 507 موسوم به نورآباد رفع تصرف شد.
 

کسری طاهری در ادامه افزود: این پرونده از زمان تصرف و دریافت گزارش مردمی تا زمان تخریب کلاً سه روز به طول انجامید و پرونده متخلف به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال و در حال رسیدگی و پیگیری می باشد.
 

و در پایان از مردم خدوم و مومن و انقلابی شهرستان بخاطر گزارشات به موقع تشکر کرده و امیدواریم در آینده شاهد اینگونه تصرفات به انفال و اراضی ملی نباشیم.
 
 
بازدید : 1046 27 بهمن 1397 ساعت 05:05 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری