مراسم بزرگداشت فقیه عالیقدر آیت‌اله هاشمی شاهرودی و گرامیداشت یوم اله ۹ دی 
مسئول روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مبارکه گزارش داد: روز یکشنبه 9 دی مراسم ترحیم و بزرگداشت فقیه عالیقدر و کارگزار باوفای نظام آیت‌اله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و گرامیداشت حماسه ماندگار نهم دی روز بصیرت و میثاق ملت با ولایت به دعوت فرماندار محترم شهرستان مبارکه مراسمی در مسجد جامع شهر مبارکه برگزار گردید.

 
در این مراسم که با حضور ائمه محترم جمعه بویژه امام جمعه محترم شهرستان و مسئولین شورای تأمین شهرستان و مسئولین و رؤساء و پرسنل ادارات و همچنین رئیس و پرسنل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده های معظم شهدا و هیئات مذهبی شهرستان برگزار گردید.
 در ابتدا سخنران محترم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا زارعی امام جمعه محترم شهر ورنامخواست در خصوص یادبود درگذشت عالم مجاهد حضرت آیت اله شاهرودی به ایراد سخنرانی پرداختند.
 

 
سپس نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محترم شهر مبارکه برگزار گردید.
 و در ادامه استاد باقری پیرامون حماسه ماندگار نهم دی در خصوص تغییرات اساسی در ساختار نظام و دست های پنهان و آشکار آمریکا و غرب در فتنه ۱۳۸۸ و بازخوانی نقش رهبری دینی و اثرگذاری و تمام کنندگی آن در انقلاب اسلامی و ضرروت نیاز وحدت مردم و اثبات نقش مجدد دشمنی غرب به ایراد سخنرانی پرداختند.


 
ایشان در ادامه افزود: شرایط امروز انقلاب اسلامی ساعات پایانی جنگ صفین می باشد، چند قدم دیگر مالک شمشیر بزند خیمه معاویه فرو می ریزد و نه امام حسن(ع) و نه امام حسین (ع)  شهید می شوند.
و همچنین افزود: نظریه پرداز نظام لیبرال دموکراسی غرب گفت: امروز تنها هنر امریکا دفاع از خود و
منافع خود در منطقه و کشورهای همسو با خودش می باشد.
 

و با اشاره به آیه
اراده ما بر این است که بر مستضعفان روی زمین منت بگذاریم و آنها را پیشوایان و وارثین زمین قرار دهیم، و حکومت آنها را در زمین پابرجا بسازیم.
 
و از خدا خواست همه ما از سربازان واقعی امام زمان (عج) قرار بدهد و پرچم این نظام مقدس را به دست ایشان بدهیم.

 
و در پایان شرکت کنندگان با انزجار از فتنه و با شعار مرگ بر فتنه گر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مراسم را به پایان رساندند.
 
 
بازدید : 1079 10 دي 1397 ساعت 03:25 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری